gambling-slots.com
O nas - Społem Oława

menu

Shopping Cart

Template not found

Kontakt: 71 313 20 13 / 71 313 20 14

biuro@spolem.olawa.pl

O nas

„Społem”  w Oławie należy do nielicznych w kraju firm, która dokonała przekształceń z formy spółdzielczej w spółkę prawa handlowego.

Dotychczasowi członkowie spółdzielni stali się udziałowcami. To rozwiązanie okazało się bardzo korzystne dla firmy i pracowników. Mimo coraz liczniejszej konkurencji z powodzeniem działamy na terenie dwóch województw: dolnośląskiego i opolskiego. Mamy osiem sklepów w Oławie, dwa w Brzegu, dwa we Wrocławiu, piekarnię, ciastkarnię i wytwórnię makaronów. Nasze najbardziej reprezentacyjne i nowoczesne sklepy to DH „Kwadraciak” i Supermarket „Jakub”. Idąc z duchem czasu pracujemy nad ciągłym unowocześnianiem naszych sklepów i zakładów.

Kupujemy nowe maszyny, remontujemy i ulepszamy sklepy, wdrażamy nowe programy komputerowe oraz wprowadzamy na rynek atrakcyjne nowości, pochodzące zarówno od różnych producentów jak i z naszej produkcji. Wszystko to z myślą o naszych drogich Klientach.

Chcemy żeby przyjemność z dokonywania zakupów w naszej sieci ciągle wzrastała  a zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem. Świadczy o tym nasza strategia marketingowa nastawiona na budowanie świadomości i lojalności Klienta. Naszą ambicją jest także zdobycie nowych rynków i umacnianie swojej pozycji w Oławie, w Brzegu oraz we Wrocławiu.

Istniejemy już ponad 70 lat . Przez ten okres przechodziliśmy różne koleje losu. Ze wszystkich zawirowań wychodziliśmy jednak zwycięsko. Dziś można śmiało powiedzieć, że nazwa „Społem” dobrze kojarzy się na lokalnym rynku jako firma z polskimi korzeniami oferująca dobry jakościowo towar i ważny element lokalnej społeczności.